CERTIFIKÁTY SPOLEČNOSTI STONHARD

 • ISO 9001 2022 Preston Johnson-color.jpg

  ISO 9001

  ISO 9001 je definována jako mezinárodní norma, která specifikuje požadavky na systém řízení kvality (QMS). Systém QMS společnosti Stonhard je každých šest měsíců auditován nezávislým registrátorem, aby bylo zajištěno, že dodržujeme normu ISO 9001. Společnost Stonhard trvale prokazuje schopnost poskytovat výrobky a služby, které splňují požadavky zákazníků a právních předpisů.

  Číst více
 • US Green Building Council Member for Certs Page.jpg

  AMERICKÁ RADA PRO ZELENÉ BUDOVY

  Stonhard se již několik desetročí zaváže k udržitelnému rozvoji prostřednictvím implementace inovativních obalů, produktů a postupů. Sme hrdými členmi Rady pro ekologické budovy v USA.

  Číst více
 • HACCP International Food Safety Certification for Certs Page.jpg

  MEZINÁRODNÍ PROGRAM CERTIFIKACE BEZPEČNOSTI POTRAVIN HACCP

  HACCP - Certifikace systému managementu bezpečnosti potravin Stonhad je držitelem mezinárodního certifikátu HACCP (Systém analýzy rizik a stanovení kritických kontrolních bodů), který se týká šesti výrobků používaných v potravinářském průmyslu. Zavazujeme se k poskytování bezpečných výrobků pro průmysl.

  Číst více
 • HPDC for Cert Page.jpg

  PROHLÁŠENÍ O ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOSTI SPOLUPRACUJÍCÍCH VÝROBKŮ

  Ve spolupráci s architekty a návrháři interiérů, kteří hledají informace o životním prostředí a zveřejňování obsahu výrobků, s potěšením zveřejňujeme naše HPD. Jako člen poradního panelu výrobců pro HPD Collaborative jsme mezi výrobci pryskyřičných podlahovin lídrem v oblasti zveřejňování informací a transparentnosti.

  Číst více
 • 1464805572449.png

  MINDFUL MATERIALS (MM)

  Společnost Stonhard se zavázala k transparentnosti. Najdete nás na seznamu MINDFUL MATERIALS (MM), což je bezplatná platforma se souhrnnými informacemi o dopadech výrobků předních výrobců na lidské zdraví a životní prostředí, které prověřují odborníci, jejichž cílem je usnadnit informovaný výběr výrobků.

  Číst více

 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                 ALEBO

  zavolajte: +421 915 155 556

 • Hungarian Media feed (345 x 250 px).jpg