NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY.

Který podlahový systém je pro mě nejvhodnější?

Správná volba podlahového systému závisí na prostředí, ve kterém bude instalován a požadovaných vlastnostech. Naši konzultanti jsou speciálně vyškoleni, aby dokázali identifikovat Vaše specifické potřeby a požadavky a to od efektivnosti nákladů, trvanlivosti, bezpečnostních standardů a celkového výkonu. Stonhard Vám poskytne vhodné řešení podlahy pro všechny Vaše potřeby.


Vyrábíte své produkty?

Ve společnosti Stonhard nejenže vyrábíme vlastní produkty, ale zároveň vyrábíme i materiály. Tím, že syntetizuje vlastní systémy polymerů, dokážeme pečlivě kontrolovat a přizpůsobovat vlastnosti každého produktu tak, aby vyhovoval specifickým potřebám našich zákazníků. Tento integrovaný přístup nám dává výhodu v kvalitě a technologii, kterou nám nemůže nikdo konkurovat. Vyvinuli jsme stovky kombinací pryskyřic a tvrdidel, které mají jedinečné vlastnosti.


Kdo instaluje produkty?

Příprava podkladu a instalace podlahy jsou nejdůležitějšími kroky. S našimi více než 300 manažery a speciální vyškolenou skupinou, Stonhard dokáže rychle reagovat na jakoukoliv zakázku, ať už velkou či malou. Ať se nacházíte kdekoliv na světě, všechny instalace jsou provedeny pod vedením našich oblastních inženýrů, supervizorů a projektových manažerů.


Jaké metody používáte k testování produktů?

Stonhard provádí testovací procesy pod dohledem American Society for Testing and Materials (ASTM). ASTM je mezinárodní, technická, vzdělávací organizace, která se zabývá testováním a metodami testování. Na testování použijeme vzorek podlahy, kterou pak testujeme v našem nejmodernějším zkušební laboratoři.


To, co si koupím, skutečně i dostanu?

Chceme si být jistí, že produkt, který si koupíte, bude skutečně také ten, který Vám bude instalován. Všechny produkty jsou námi vyrobené, odvážené, zabalené a to s použitím nejnovějších technologií. Pokud se rozhodnete pro podlahové systémy jakékoliv značky, vždy si zkontrolujte informace o pokrytí, použitých množstvích a pod. Ujistěte se, že pokud si koupíte 1/4 podlahy, skutečně i dostanete 1/4 podlahy! Pokud si nejste jisti, zda jste dostali přesně to, za co jste zaplatili, požádejte o vzorek, abyste mohli vidět konečnou tloušťku. 


Vyžaduje instalace podlahy zavření provozu?

Instalace nové podlahy je spojena s přerušením běžného provozu. Se Stonhardem však nemusíte mít žádné obavy, vždy pracujeme v souladu s Vaším harmonogramem. Instalaci podlahy můžeme naplánovat během odstávek - v noci, o víkendech nebo svátcích. Není třeba odstranit žádné fixní zařízení a vybavení. Většina podlahových systémů Stonhard se vyznačuje rychlým vytvrzením, což umožňuje rychlé obnovení provozu s minimálními časovými prostoji.


Jsou produkty Stonhard bezpečné?

S produkty od společnosti Stonhard se nemusíte obávat o bezpečnost prostředí ve Vašem provozu. Specializujeme se na systémy s vysokým obsahem pevných látek, díky čemuž nedochází při instalaci k výparům toxických látek a hořlavin. Naši pracovníci jsou certifikovaní a přísně dodržují všechny bezpečnostní postupy. Navíc všechny produkty Stonhard obsahují podrobné instrukce, bezpečnostní listy a jasné označení na obalech. 


Můžete nám pomoci s certifikací LEED?

Můžeme Vám nabídnout inovativní produkty, které Vám pomohou dosáhnout certifikát LEED v kategorii "Materials & Resources" jakož i v kategorii "Indoor Environmental Quality". 


Co pro vás znamená udržitelný rozvoj?

Udržitelný rozvoj není pro Stonhard nový a vždy byl velmi důležitým konceptem. Stonhard od roku 2005 zabránil prostřednictvím recyklace, aby se 92,7% všech vrácených, použitých a vyřazených materiálů nebo výrobků dostalo do odpadu. Naše inovativní balení zabraňuje tomu, aby více než 4,8 milionů litrů nádob a plechovek bylo každoročně uskladněno na skládkách. 


Kde mohu získat reference?

Reference od našich zákazníků Vám mohou usnadnit rozhodování při výběru podlahových systémů. Ve společnosti Stonhard Vám rádi poskytneme reference z konkrétního průmyslového odvětví. Máme za sebou desítky tisíc instalací v průmyslových i komerčních provozech. Rádi Vám ukážeme naše práce. 


Poskytujete na vaše produkty a instalace záruku?

Ve společnosti Stonhard Vám poskytneme písemnou záruku na materiály a zpracování. Ale tou nejlepší zárukou pro Vás je skutečnost, že působíme na trhu více než 95 let a máme tisíce a tisíce spokojených zákazníků. 


Poskytujete poprodejní služby?

V nepravděpodobném případě, že by došlo k jakémukoliv poškození podlahy, můžete se vždy spolehnout na oblastního manažera, který Vám pomůže v jakékoliv situaci. Podlahový systém vyrábíme, formulujeme, instalujeme a bereme na sebe plnou odpovědnost za naše produkty a služby.


Co jsou pryskyřičné podlahy?

Pryskyřice je typ podlahy, který je vyroben z různých chemických složek, jako je epoxid, uretan nebo methylmetakrylát (MMA). Jde o vícesložkové systémy sestávající z pryskyřice a tvrdidla, které se před instalací smíchají přímo na místě. Chemická reakce mezi těmito složkami způsobí ztuhnutí směsi. Pryskyřičné podlahy jsou oblíbené v komerčních a průmyslových prostorách, protože jsou bezespárové, díky čemuž se vyznačují trvanlivostí a snadnou údržbou. Pryskyřičné podlahy jsou trvanlivé a mohou být formulovány tak, aby splňovaly specifická kritéria, včetně odolnosti vůči chemikáliím, nárazu, skvrnám a vodě. K dosažení požadovaného vzhledu nebo designu je možné přidat agregáty, pigmenty, dekorační chipsy nebo vločky.


Co je epoxidová podlaha a proč je vhodná pro komerční / průmyslové použití?

Epoxidové podlahy jsou vyrobeny ze dvou hlavních komponentů - pryskyřice a tvrdidla. Pryskyřice a tvrdidlo se smíchají, čímž se vytvoří materiál, který je tvrdý, dlouhotrvající a velmi dobře se spojuje s různými substráty. Naše epoxidové podlahy jsou ideální pro náročné prosředí, kde je nezbytná odolnost vůči chemikáliím, vysoká životnost, snadné čištění a údržba. 


Jaké jsou příčiny poškození epoxidových podlah?

Extrémní teploty, pohyb podkladu, poškození nárazem, chemické poškození a nepřetržitý provoz mohou způsobit poškození epoxidových podlah. Abyste tomuto zabránili, manažeři Stonhard zkontrolují Vaše prostory a určí konkrétní chemie, konfigurace a systémy, aby podlaha vydržela co nejdéle. Doporučení Stonhard vycházejí z 95 ročních zkušeností a inovací v oblasti podlahových systémů. 


Jaké designové možnosti nabízejí lité podlahy?

Bezespárové podlahy nabízejí nekonečné možnosti designu - široká škála barev, povrchových úprav, textur a vzorů. Vlastní logo nebo složité designové vzory, se kterými můžete dosáhnout přesně to, co si přejete. Možnosti jsou nekonečné! Získejte více informací o bezespárých podlahách. 


Proč jsou uretanové podlahy lepším řešením pro potravinářský průmysl?

Uretanové podlahy mají podobné výhody jako epoxidové podlahy, ale jsou mnohem odolnější vůči organickým kyselinám, což je velkém výhodou právě v potravinářském průmyslu. Poskytují také vynikající odolnost vůči chemikáliím. Navíc uretanová podlaha Stonhard má vysokou odolnost vůči tepelnému šoku a tepelnému cyklu. Získejte více informací o podlahách v potravinářském průmyslu. 


Jaké jsou nejlepší podlahy pro komerční prostory s vysokým provozem?

Stonhard má řadu řešení pro komerční prostředí s vysokým provozem. Od stadionů až po maloobchodní prostory a pohostinství vybereme pro Vás bezspárový podlahový systém, který splní Vaše požadavky. Naše řešení jsou ideální pro prostředí s vysokým zatížením, protože se snadněji udržují a čistí ve srovnání s tradičními podlahami. Navíc jsou protiskluzové, voděodolné, odolné vůči chemikáliím a vydrží mnohem déle, takže nebudete muset přerušit provoz kvůli opravám. Získejte informace o komerčních podlahách pro vysoké provozní zatížení.

 


Jaké jsou výhody antimikrobiálních podlah ve zdravotnických zařízeních?

Podlahy Stonhard jsou přirozeně bakteriostatické a fungistatické, což je hlavní prioritou ve zdravotnických zařízeních. Narozdíl od klasických podlahových krytin nemají švy, svary ani spáry, ve kterých se usazují a množí bakterie. Naše bezešvé podlahy se navíc vyznačují jednoduchou údržbou a čištěním. Více informací o antimikrobiálních podlahách naleznete zde. 


Jak čistit epoxidové podlahy?

Všechny epoxidové podlahy Stonhard jsou navrženy tak, aby se daly snadno čistit. Většinu podlah lze čistit. Stonhard Vám poskytne informace pro Váš konkrétní podlahový systém. Kromě toho nabízíme bezpečné snadno použitelné čistící prostředky pod značkou Stonkleen. Stonkleen představuje specifické výrobky pro specifické prostředí, které odstraňují stopy po pneumatikách a betainové skvrny. Navštivte www.stonkleen.com.   • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

  • KONTAKTUJTE NÁS

    Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                   ALEBO

    zavolajte: +421 915 155 556

  • Hungarian Media feed (345 x 250 px).jpg