Co jsou protiskluzové podlahy?

Protiskluzové podlahy díky svým materiálovým vlastnostem snižují kluzkost povrchu, což je velmi důležité pro bezpečnost zaměstnanců, zákazníků a návštěvníků v průmyslovém a komerčním prostředí. Protiskluzová podlaha je dodávána v různých povrchových úpravách a texturách, které jsou speciálně navrženy tak, aby snižovaly klouzavost povrchu podlahy.

VÝHODY PROTISKLUZOVÝCH PODLAH

Protiskluzová podlaha zvyšuje bezpečnost prostředí, snižuje riziko uklouznutí a s tím súsvisiacich zranění např. v důsledku mokré podlahy. 

Hlavní výhody:

 • Podlahy minimalizují riziko uklouznutí a pádu
 • Pomáhají předcházet finanční újmě související s odškodněním důsledků úrazu poškozené osoby, právních a administrativních nákladů, nákladů souvisejících s lékařským ošetřením a pracovní neschopností poškozeného atd.

OBLASTI VYUŽITÍ

Doporučené odvětví zahrnují:

DOPORUČENÉ PRODUKTY


Náš tým Vám pomůže s výběrem správné podlahy pro Vaše prostředí. Protiskluzovou podlahou Vám nainstalujeme přesně podle Vašich představ a potřeb (nekonečné možnosti designu, barev, vzorů a povrchových úprav). 

Doporučené odvětví zahrnují:

Odpovědností majitele je zajistit bezpečné a zdravé prostředí pro své zaměstnance i širokou veřejnost, vyhodnotit rizika daného prostředí a na základě toho zvolit podlahu s požadovanými vlastnostmi.


 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                 ALEBO

  zavolajte: +421 915 155 556

 • Hungarian Media feed (345 x 250 px).jpg