Co jsou zvukověizolační podlahy?

Zvukověizolační podlahy obsahují materiály pohlcující zvukové vlny, které se přenášejí při kontaktu tvrdých předmětů s povrchem podlahy. Podlahové materiály musí být speciálně zohledněny, neboť některé podlahy zesílí i malé zvuky, vzniká rozptýlení zvuku a nepříjemné akustické prostředí. Lité pryskyřičné podlahy pozitivně ovlivňují akustiku, přičemž si zachovávají dlouhou životnost a funkčnost.

VÝHODY ZVUKOVĚ IZOLAČNÍCH PODLAH

Hluk může mít nepříznivý dopad na náš organismus. Výzkumy opakovaně prokázaly, že vysoká hladina hluku může zhoršit stav pacientů a zaměstnanců v nemocnicích a zdravotnických zařízeních a také může bránit vzdělávání na školách. Akustika je důležitým faktorem pro projektanty a to zejména ve zdravotnických a vzdělávacích zařízeních.

Hlavní výhody:

 • Vytvoření komfortního a vhodného pracovního prostředí zejména v nemocnicích a školách.
 • Méně rozptylujících faktorů v pracovním a studijním prostředí, zvýšení produktivity.
 • Poskytnutí zdravějšího pracovního prostředí pro zaměstnance. Hluk může přispět k vysokému krevnímu tlaku a jiným onemocněním. Zvukověizolační podlahy jsou také pružné, což usnadňuje chůzi a přináší ergonomický zážitek.

OBLASTI VYUŽITÍ

Zvukověizolační podlahy mohou být použity v mnoha odvětvích a oblastech, zvláště důležité jsou tam, kde komfortní a tiché prostředí je žádoucí pro naplnění cílů. 

Doporučené odvětví zahrnují:

DOPORUČENÉ PRODUKTY


Existuje mnoho podlahových materiálů, které zlepšují akustiku, avšak někdy na úkor jiných vlastností, jako je odolnost vůči opotřebení, skvrnám, nárazům a údržba. Lité pryskyřičné podlahy pozitivně ovlivňují akustiku a zároveň si zachovávají dlouhou životnost a funkčnost, čímž poskytují projektantům rovnováhu, kterou hledají.

Náš tým vám pomůže s výběrem správné podlahy pro vaše prostředí.

 

Doporučené odvětví zahrnují:

 • Stonres - veřejné prostory, zdravotnická a vzdělávací zařízení, maloobchod, muzea a další

 • VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ PRODUKT

 • KONTAKTUJTE NÁS

  Napíšte nám: gherdics@stonhard.com 

                 ALEBO

  zavolajte: +421 915 155 556

 • Hungarian Media feed (345 x 250 px).jpg